bd8d2163-2447-44c1-9fda-6d690d39764c

132 kv.m namas Vilniuje, kuriame tvyro atostogų dvasia

D. Kenstavičiūtė pasakoja, kad pusę metų laiko ji gyvena Nidoje arba Juodkrantėje. Ten išsikrausčius ji ėmė pergalvoti tai, ką kuria. Pajūrio atmosfera atsispindi ne tik gamtoje, bet ir architektūroje, namų interjeruose. Ją sužavėjo įvairus pajūrio dekoras, kuris tam kraštui yra itin tinkamas.

Skaitykite daugiau čia.

Svečiu namus pavertė atostogų rojumi

Švelni spalvų paletė visuose kambaruose išlaiko vientisumą, o jį papildo melsvi vandens, dangaus spalvos lovos rėmai. Lubas nuspręsta perdažyti baltai, kad atrodytų it origami lektuvėlis. Kambaryje numatyti būtiniausi atostogautojų baldai: miegamojo lova dviems ar šeimynai sukristi. Papildoma lova pusryčių kavai ar svečių nakvynei, kosmetinis staliukams moterims, didelis veidrodis. Staliukų prie lovų dangčiai gali virsti padėklais pusryčiams lovoje.

Skaitykite daugiau: čia

sveciu-namu-nidoje-interjeras-po-atnaujinimo-57602a5189eda
V-thumb-virtuves interjeras

Maža virtuvė virto jaukia namų dalimi

Vilniaus senamiestyje, šalia Italų kalbos instituto esančiame bute virtuvę reikėjo atnaujinti iš pat pagrindų. Interjero dizainerei jauna ir veržli šeima iškėlė vienintelę užduotį – kuo optimaliau išnaudoti kiekvieną centimetrą ir sukurti modernų dizainą.

Skaitykite daugiau čia.