Užduotis

Objekto vieta: Senamiestis, Vilnius
Plotas: 165 kv. m.

Biuro baldų ir dekoro projektas įmonei, kurios stuktūrą sudaro įvairaus užimtumo ir darbo pobūdžio darbuotojai. Reikalavimas sureguliuoti akustiką ir sujungti jau esamą interjero vaizdą su norimu, kuriamu pagal įmonės firminį stilių. Pastato stilius – senamiesčio tipo erdvė. Įmonės firminis stilius – ryškios spalvos, aiškios nuorodos į geometrines formas.

Idėja

Firminio stiliaus spalvų ir formų atkartojimas interjere sukuriant stilistinį vientisumą. Logotipo formos posėdžių stalas, kryptimi klijuojamas medžio lukštas darbuotojų stalų paviršiuje, dekoratyvi siena laukiamojo erdvėje. Pagrindinė idėja perteikti įmonės veržlumą, drąsių požiūrį ir patikimumą. Aplinka eklektiška su ryškiais akcentais.

A2-interjero dizainas
A3-interjeras

Įgyvendinimas

Akustika. Papildomas dėmesys skiriamas darbuotojų komfortui, ypač tuose kabinetuose, kur daug kalbama telefonu – montuojamos akustinės panelės ant sienų tam, kad atsimušęs garsas būtų sugertas. Naudojamas speciali medžiaga, iš kurios formuojamos dekoratyvios 3D detalės.

Spalvos. Šviesios – šviesaus medžio, ryškūs gamtos tonai – geltona, oranžinė, ruda.

Elementai. Patalpas dekoruoja žymaus tapytojo E. Cukermano darbai.

A7-rasomieji-stalai
A10-biuro-interjeras

Išskleidžiant firminio stiliaus temą interjere naudotos ryškios spalvos pagrindinei akcentinei sienai su dekoru įėjimo erdvėje. Klientas biure iš karto supažindinamas su firminėmis įmonės spalvomis ir formomis.

Darbo kabinetuose spalvos nuosaikesnės, labiau taikomasi prie senamiesčio pastato erdvių. Spalvinė gama žemės tonų, nebijoma kontrasto, formos modernios, tačiau šviestuvai romantiškesni siekiant papildyti pojūtį, jog jie ne moderniame naujame pastate.

A14-biuro baldai