Užduotis

Objekto vieta: Vokiečių g., Vilnius

Plotas: 74 m2

Projektuoti naują interjero struktūrą išgriovus senas buto pertvaras. Namai naujiems gyventojams, nuomai. Menamas gyventojas – užsienietis laikinai gyvenantis Lietuvoje su šeima, pora ar viengungis.

Erdvės ergonomiškos, stilius universalus, tačiau miestietiškas, modernus.

Įgyvendinimas

Naujai suformuojamas bendras patalpų planas, bendra svetainės-virtuvės, kuri erdvė gali būti apjungta kartu su svečių/darbo/vaiko kambariu. Svetainės ir darbo kampelio erdves skiria stumdoma stiklo konstrukcijų dalis.

Įgyvendimas

Vonios kambarys projektuojamas su langu tam, kad patektų natūralios dienos šviesos.

Objektas ypatingas tuo, jog per miegamojo langą matyti architektūrinės miesto įžymybės. Svetainės langai į centrinę miesto gatvę – linksmybių arteriją.

Miegamasis su langu į vidinį kiemą. Svetainės langai į pagrindinę Vokiečių gatvę. Erdvės tuščios, prie esamo interjero nuomotojas gali derinti svetainės baldus pagal savo pomėgį ar pojūčius.

Medžiagiškumas. Šviesi mediena, dažytos sienos, natūralus plytų dekoras svetainėje – jau buvusio interjero paveldas, impregnuotas.

Formos. Modernios, šiuolaikiškos, griežtos. Žaismės suteikia ryškiai raudonas šaldytuvas – keli ryškūs šviestuvai.

S5-prieskambaris
S6-prieskambaris
S7-priskambario-baldai
S8-buto-interjeras

Bendras stilius modernus su keliais žaismingais raudonos spalvos akcentais, senamiesčio detalėmis. Interjere paliekama autentiška pastato plytų siena. Stilius universalus tam, kad nuomotojas galėtų susikurti savo nuotaiką interjere įsigydamas papildomus baldus ar atsiveždamas jau turimus.

S11-vonios-kambarys
S12-interjeras